Elektron kitabxana şöbəsi 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Gününə həsr edilmiş virtual kitab sərgisi keçirib
Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Universitetinin (AzMİU) Elektron kitabxana şöbəsi 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Gününə həsr edilmiş virtual kitab sərgisi keçirib. 10 dəqiqəlik video təqdimatda AzMİU-nun xanım müəllimlərinin  müəllif və həmmüməllif olduqları kitablar sərgilənib.
Universitetin elektron kitabxanasının təşkil etdiyi sərginin açılışında AzMİU-nun rektoru, professor Gülçöhrə Məmmədova, universitetin professor-müəllim heyəti iştirak edib. Sərgi böyük maraqla qarşılanıb. Rektor xanım sərgidə iştirak edən xanımları qarşıda gələn 8 Mart Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibəti ilə təbrik edib.
Sərgiyə bu linkə daxil olmaqla baxa bilərsiniz:  https://www.youtube.com/watch?v=EgjgRpNreIU&fbclid=IwAR3EXqCjlPxRausaUmhm3oJqEFivra-QcZ2hYDpNnU_vgEJLxid1-YoGNCI

Virtual Book Exhibition dedicated to March 8 - International Women’s Day Held by the Electronic Library Department
The Electronic Library Department of the Azerbaijan University of Architecture and Construction University (AzUAC) organized a virtual book exhibition dedicated to the 8th of March – International Women’s Day. A 10-minute video presentation showcased books authored and co-authored by female professors of AzUAC.
The opening exhibition organized by the electronic library of the university was attended by the university’s rector, Professor Gulchohra Mammadova and the university’s faculty members. The exhibition received great interest, and the rector congratulated the women participating in the exhibition on the upcoming 8th of March - International Women's Day.